Obozy jeździeckie 2012 - Aktualności - Ośrodek Jeździecki Pegaz
1087
post-template-default,single,single-post,postid-1087,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.1,vc_responsive
 

Obozy jeździeckie 2012

Obozy jeździeckie 2012

 

Terminy obozów jeździeckich na rok 2012

01.07. – 10.07
11.07. – 20.07
22.07. – 31.07
01.08. – 10.08
12.08. – 21.08
22.08. – 01.09

Pełny opis naszej oferty obozów jeździeckich znajdziecie Państwo TUTAJ.

18 komentarzy
  • 30 stycznia 2012 at 18:09 Odpowiedz

    Witam serdecznie,
    chciałabym się dowiedzieć więcej o letnich obozach,
    -ile kosztuje jeden turnus?
    -jak dużo dzieci jest na jednym turnusie?
    – czy są jakieś ograniczenia wiekowe, w jakim wieku najczęściej przyjeżdżają do was dzieci?

    pozdrawiam,
    Nela Sroka

    • 4 lutego 2012 at 15:02 Odpowiedz

      więcej pod zakładką oferta: obozy jeździeckie.
      ograniczeń wiekowych nie ma, a dzieciaki są w różnym wieku w zależności od turnusów.

  • 7 lutego 2012 at 19:44 Odpowiedz

    Koszt odznaki nadal – 50 zł.?

    • 7 lutego 2012 at 19:48 Odpowiedz

      Oczywiście – dla uczestników obozu letniego lub zimowego.

  • 21 lutego 2012 at 14:41 Odpowiedz

    Nie moge przyjechac na oboz. Czy jest mozliwosc zdania brazowej odznaki poza obozem ? Jesli tak to jaki to koszt ? Jak trzeba sie zglosic do odznaki ? Kiedy bedzie najblizsza ?
    Pozdrawiam.

    • 29 lutego 2012 at 21:10 Odpowiedz

      Odznaki są co 10 dni w czasie wakacji, niestety nie możemy zagwarantować czy będziemy mieli możliwość użyczenia koni, ponieważ pierwszeństwo mają uczestnicy obozów.

  • 30 marca 2012 at 13:06 Odpowiedz

    Dzień Dobry chciałabym się dowiedzieć
    czy podczas obozów są jakieś wyjazdy w teren jeżeli tak to jak często ?
    i ile osób zazwyczaj liczy turnus ?

    • 25 kwietnia 2012 at 20:40 Odpowiedz

      Na turnusie w jednej grupie jest do 15 osób. Wyjazdy w teren odbywają się praktycznie co drugi dzień.

  • 23 kwietnia 2012 at 20:42 Odpowiedz

    Czy są inne konie oprócz tych koni przedstawionych i czy można jeździć na tych przedstawionych?

    Ile jest osób na turnusie i do której grupy bym nałeżała jak mam brązową odznake i jeżdże na zawody?

    czy są jeszcze miejsca na 1 turnusie?

    Czy mogłabum zostać do 13.07 jak jade na 1 tyrnus? i ile bym za to dopłaciła?

    Czy jest możliwość jazdy jedynie ujeździeniowej L i P

    • 25 kwietnia 2012 at 20:45 Odpowiedz

      Tak są inne konie oprócz tych przedstawionych w zakładce ,,konie” i można jeździć na niektórych z nich.
      W grupie jest do 15 osób, i posiadając brązową odznakę jeździecką myślę że szkoliłabyś się w grupie zaawansowanej, ewentualnie w srebrnej odznakowej. Nie ma miejsc na pierwszym turnusie.
      Tak, jest możliwość jazdy ujeżdżeniowej na poziomie L i P

  • 28 kwietnia 2012 at 13:40 Odpowiedz

    Czy samemu zajmujemy sie konimi?

    • 30 kwietnia 2012 at 19:57 Odpowiedz

      tak 😉

  • 3 czerwca 2012 at 12:07 Odpowiedz

    -czy są jakieś ograniczenia wiekowe na obozie?
    -Ile jest osób na turnusie?

    • 3 czerwca 2012 at 19:15 Odpowiedz

      Różne turnusy mają różne przedziały wiekowe, w tej sprawia prosimy o kontakt telefoniczny. W grupie jest do 15 osób.

  • 3 czerwca 2012 at 12:20 Odpowiedz

    Mam jeszcze jedno pytanie jaki jest plan dnia na obozie?

    • 3 czerwca 2012 at 19:14 Odpowiedz

      7:30 pobudka
      8:00- 10:00 śniadanie
      8:00-12:00 jazdy poranne i zajęcia z końmi
      12:00-13:00 gry i zabawy
      13:30 obiad
      14:00-14:30 czas wolny
      16:00 podwieczorek
      14:30-17:00 zajęcia w grupach ( przy dobrej pogodzie kąpielisko)
      17:00-20:00 jazdy popołudniowe i zajęcia z końmi
      18:30-19:30 kolacja
      19:30-20:30 zajęcia w grupach
      20:30-21:30 czas wolny/czynności wieczorne
      21:30 cisza nocna

  • 6 czerwca 2012 at 14:19 Odpowiedz

    Dziękuję za odpowiedź! 😉

  • 25 czerwca 2012 at 16:40 Odpowiedz

    Mam pytanie co trzeba zabrać na obóz i jak się można na niego zapisać?? ;D

Post a Comment