Kadra szkoleniowa - Ośrodek Jeździecki Pegaz
21739
page-template-default,page,page-id-21739,page-child,parent-pageid-21723,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.1,vc_responsive
 

Kadra szkoleniowa

TRZON KADRY DYDAKTYCZNEJ OŚRODKA OD LAT STANOWIĄ:

Mariana Mishlanava
Czynna zawodniczka, była reprezentantka Białorusi w dyscyplinie ujeżdżenia, utytułowana uczestniczka wielu zawodów międzynarodowych. Szkoleniowiec międzynarodowej organizacji jeździeckiej IGEQ.
Odpowiedzialna za dyscyplinę ujeżdżenia.

Marlena Lubińska
Instruktor hipoterapii, z wykształcenia pedagog, z zamiłowania koniarz.
Z naszym ośrodkiem związana od 1995 roku.

Karolina Wierzchowska
Instruktor z wieloletnim doświadczeniem, wychowanka stajni ,, PALUCH” w Kościerzynie, aktywna zawodniczka w dyscyplinie skoków. Z naszym ośrodkiej związana od 4lat. Prowadzi jazdy rekreacyjne oraz przygotowuje do egzaminów na brązowe i srebrne odznaki jeździeckie PZJ. Bardzo komunikatywna, otwarta i lubiana przez klientów.

Agnieszka Rzemieniecka
Instruktor – wychowawca. Związana z naszym ośrodkiem od sześciu lat. Posiada trzecią licencję w dyscyplinie skoków oraz złotą odznakę jeździecką PZJ.

Anna Głuszkiewicz
Wychowawca. W „Pegazie od roku 2011go. Wychowanka Ośrodka Jeździeckiego „Zdroje”,  posiadającego w Polsce najdłuższe tradycje i największe doświadczenie rajdowe. Czynna zawodniczka: skoków, ujeżdżenia i wkkw. Sędzia jeździecki w dyscyplinach: ujeżdżenia, skoków, wkkw oraz zaprzęgach.

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI:

Zofia Górska
Sędzia międzynarodowy, trener o uznanym dorobku szkoleniowym.

Katarzyna Milczarek
Olimpijka; najlepsza w historii Polski dresażystka; trener z ogromnym dorobkiem szkoleniowym.

Piotr Skawiński
Miłośnik koni i jeździectwa, doświadczony trener strzelectwa sportowego.

Przemysław Śledź
Wysokiej klasy specjalista podkuwacz. Zawodnik zaprzęgowy w kategorii parach i singlach.

Katarzyna Jureko-Bukowska
Kilkudziesięciokrotna Mistrzyni i  Rekordzistka Polski w pływaniu. Specjalistka odnowy biologicznej. Odpowiedzialna za przygotowanie psycho-motoryczne oraz wydolnościowo-sprawnościowe. Prekursorka zastosowania treningu autogennego Schultza dla zawodników naszego ośrodka.