Konie hanowerskie - Ośrodek Jeździecki Pegaz
22039
page-template-default,page,page-id-22039,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.1,vc_responsive
 

Konie hanowerskie

W naszej stadninie mamy zaszczyt gościć prawdziwe gwiazdy. Konie hanowerskie wyróżniają się smukłą budową ciała i idealnie zachowanymi proporcjami. Zaliczają się one do zwierząt gorącokrwistych, dzięki czemu mogą uzyskiwać świetne wyniki w czasie zawodów. Nasi ulubieńcy chętnie poddają się treningom, ponieważ potrzeba ruchu jest wpisana w ich rodowód.

Nasze konie biorą udział w zawodach zarówno na terenie Polski, jak i poza jej granicami. Jazda na ich grzbiecie to prawdziwa przyjemność, która jest wynikiem godzin spędzanych przez zwierzęta na treningu. Każdy z naszych zwierzaków jest indywidualnością, co szczególnie dobrze widać w przypadku tej rasy. Mimo że chętnie wykonują polecenia, potrafią być uparte.

timthumb.php

Famme Fatale

Utytułowana uczestniczka wielu zawodów międzynarodowych i ogólnopolskich. Aktualnie ujeżdżeniowy koń nr. 1 naszego ośrodka. Charakteryzuje się fenomenalnym ruchem i bardzo zindywidualizowanym charakterem. Elitarne, światowe pochodzenie.

WABANA hann. FILIGRANT hann.
HAUPTSTUTBUCH THORA  hann. WOUSSELT hann. HAUPTSTUTBUCH WOLGA hann. WANDERER hann.
ST. PR.
HAUPTSTUTBUCH DINAH hann.
TRAUMDEUTER trk. ST. PR. HAUPTSTUTBUCH DUFTSAMSEL hann. WENZEL I hann. ST. PR. HAUPTSTUTBUCH PEGGY hann. WENDEKREIS hann. HAUPTSTUTBUCH GENUA hann. WAGNER hann.

timthumb.php

Pina-Colada

Urodzona 21.03.2005r hod.Thomas Mundt Ulrichshorst Niemcy. Klacz o wybitnym rodowodzie, pożądanym zarówno w ujeżdżeniu jak i w skokach, wpisana do księgi meklenburskiej.
Ze względu na fenomenalny ruch klacz w treningu ujeżdżeniowym, aktualnie na poziomie klasy N z perspektywą na Grand Prix, posiada ogromną potęgę skoku. Bardzo przyjazna, chętnie współpracująca z jeźdźcem.
Obejrzyj film