Sport - Ośrodek Jeździecki Pegaz
21725
page-template-default,page,page-id-21725,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.1,vc_responsive
 

Sport

Ośrodek oferuje trening sportowy jeźdźców w sekcjach skoków, ujeżdżenia i WKKW w oparciu o cały istniejący potencjał działającego przy nim klubu sportowego “Pomorska Liga Jeździecka”.

Trening wspieramy systematycznymi konsultacjami z uznanymi w Polsce i na świecie szkoleniowcami (Zofia Górska, Galina Zotova). Nasi reprezentanci regularnie plasują się na czołowych miejscach w finałach OOM, finałach Mistrzostw Polski Młodych Koni i Pucharach Polski. W 2007 roku klub nasz dzięki potencjałowi Ośrodka Jeździeckiego zajął 5 miejsce w Polsce w rankingu ujeżdżeniowym.

W ciągu całego sezonu regularnie startujemy w zawodach regionalnych i ogólnopolskich. Wszystkie sekcje są otwarte na nabór nowych członków.

Kolejną ofertą ośrodka jest sportowy trening koni realizowany przez trenerów i zawodników OJ PEGAZ, na różnych poziomach zaawansowania: od podstaw do Grand Prix. Zapewniamy doskonałe warunki bytowe dla koni, najlepszą opiekę weterynaryjną , profesjonalną obsługę kowalską.

Dodatkowo przygotowujemy młode konie do pracy pod siodłem. Od lat nasze konie regularnie kwalifikują się na czołowych miejscach w zakładach treningowych oraz MPMK. Wykwalifikowana kadra, bezstresowe sprawdzone metody oraz doskonałe warunki bytowe gwarantują pełen sukces.

Nasza systematyczna obecność na najbardziej prestiżowych zawodach w Polsce jest potwierdzeniem skuteczności naszej pracy.

Ofertę treningów sportowych znajdziecie Państwo TUTAJ