Kuce - Ośrodek Jeździecki Pegaz
22049
page-template-default,page,page-id-22049,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.1,vc_responsive
 

Kuce

Jeździecką przygodę można zacząć już w wieku kilku lat. Kuce to pierwsze zwierzęta, z którymi zaprzyjaźniają się trafiające do nas dzieci. Każdy z naszych pupili ma wyjątkową osobowość, ale łączy je przyjazny stosunek do ludzi. Jazda na nich jest najbezpieczniejszym wariantem, szczególnie polecanym jeszcze niedoświadczonym pasjonatom jeździectwa. Na początkowym etapie nauki znaczący jest niewielki wzrost zwierząt. W kłębie nie przekraczają one 149 cm.

W naszym ośrodku mieszkają konie różnej rasy, m.in. kuce szetlandzkie oraz niemieckie wierzchowe. Te pierwsze wyróżniają się bujną grzywą, która zaskarbia przychylność najmłodszych, drugie zachwycają gibkością i skocznością. Kuce są oswojone z dziećmi i chętnie z nimi współpracują.

timthumb.php

KRATER
Urodzony 2002 r.
Kuc z doskonałym ruchem, bardzo dobrze jeżdżony, przygotowany do startów w na poziomie kl. P w ujeżdżeniu. Doskonały charakter, bardzo przyjacielski, niespotykana uroda. Perspektywiczny.

SPRZEDANY w październiku

timthumb.php

NAVARRO
Urodzony 2002 r. Ojciec – Nadar, matka – Mercedes Texas po Ardahan.
Deutsche Reit Pony (Niemiecki Kuc Wierzchowy). Syn utytułowanego Nadara – zwycięzcy wielu poważnych konkursów. Navarro obdarzony jest ogromną potęgą skoku i idealną techniką. W obsłudze miły i przyjacielski, w czasie zawodów potrafi zamanifestować własne zdanie.

RUDOLF
Urodzony 1999 r.
Kuc szetlandzki. Ulubieniec dzieci, miły, przyjacielski, o odrobinę rubensowskich kształtach.